Przejdź do treści

O NAS

O NAS


Eliza i Krzysztof Konrad Bondaruk to artyści, którzy od wielu lat pracują w zawodzie złotników pod marką, którą stworzyli w 2008 roku BONDAROWSKI.  
   Ich biżuteria wyróżnia się tym, że jest w 100% wykonywana ręcznie, są to pojedyncze unikatowe dzieła sztuki. Swoje prace prezentują na międzynarodowych wystawach i targach biżuterii. Oboje są członkami Związku Polskich Artystów Plastyków okręgu warszawskiego. Krzysztof  został zaproszony i przyjęty do Institute of Profesional Goldsmith, stowarzyszenia profesjonalnych złotników w Wielkiej Brytanii.
   Współpracują często z projektantkami mody promując swoją biżuterię z bursztynem i zarazem region z jakiego pochodzą "podlasie" na pokazach mody.
Między innymi pokazy w  Łazienkach Królewskich - Warszawa z Izabelą Łapińską, Fashion Able East-Białystok, Gala Amber Look –Gdańsk 2016r.  i 2017 r.
Biżuteria jest znana i ceniona w Polsce jak i za granicą.
   Swoje prace prezentowali  na wystawach w Polsce, Japonii, Australii, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych.
Uczestniczą również w targach biżuterii Amberif, Ambermart, Jubinale, Złoto Srebro Czas, Tokio Expo, IJL London.
  Z powodzeniem, ponieważ w 2015 roku na targach Ambermart zdobyli wyróżnienie za pracę „Storczyk”a rok później w 2016r. na targach Amberif za pracę „Czarna orchidea” zdobyli złoty medal Mercurius Gedanensis za mistrzostwo jubilerskie.
W 2017 i 2018  roku biżuteria Bondarowski została wybrana do trendów mody na targach International Jewellery  London, gdzie odbywają się trzydniowe pokazy mody.
  
 


 
 
 


 Więcej informacji w zakładce wydarzenia...
   
Wróć do spisu treści